Patenty

Společnost HIOS má patentovány několik modelů šroubů a to jak, jejich tvar, materiál a strukturu ale i název. Patenty jsou platné v Japonsku a na celém světě. Patentované šrouby HIOS jsou vyvinuty s vysokou funkcí, odolností a efektivitou práce. Tyto patentované šrouby podstatně snižují chyby v dotažení a nabízí vysoce spolehlivé upevnění.

Totsupura

Totsupura je revoluční šroub, který je kompatibilní s křížovou drážkou šroubu a zabraňuje vyklouznutí bitu z drážky. Nový typ křížové drážky zabraňuje chyby v dotažení a stabilizuje kvalitu a opakovatelnost šroubových spojů. Totsupura snižuje poškození komponent a únavu operátorů.

 

Chuching bit pouze pro Totsupura

Patentovaný bit pro šrouby Totsupura zvedne šrouby a tak zvyšuje efektivitu práce při práci se šrouby z barevných kovů, jako je nerezová ocel a mosaz, na které nelze použít magnetický bit, a kde není k dispozici vakuový podavač.

 

 

HIOS Clover

HIOS šroub s třemi velkými zakřivenými křídly nabízí perfektní a velmi přesné utažení bez postranních efektů. Hlava šroubu je navržena tak, aby se bit sám centroval do středu hlavy šroubu. Je vhodný pro automatizaci.


 

Intrtorque

Intrtorque je o funkčnosti a efektivitě práce. Má zúžené vedení na špičce bitu a automaticky zasune směrem ke středu hlavy šroubu. Navíc díky konstrukci není možné nesprávné použití (křivé) bitu, během utahování šroubu. Dokonce i začátečníci mohou vykonávat práci rychle a přesně.


 

Intrhex

Díky zúženému vedení bitu automaticky se zasunuje směrem ke středu šroubu hlavy šroubu. Intrhex je o efektivitě práce a dokonale uchopení šroubu bitem. Není třeba se obávat poškození hlavy šroubu při protočení hlavy a bitu. Dokonce i začátečníci mohou hrát velmi přesné utažení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech