Servis ve firmě ABE.TEC, s.r.o.

Datum: 07.09.2011
  | 
Kategorie: Odborné vysvětlivky
Tento výrobek má zajištěn autorizovaný servis přímo v servisním středisku společnosti ABE.TEC, s.r.o.. Servis je objednáván písemně nebo telefonicky.

Garantujeme originální náhradní díly a kvalifikované opravy, nastavení a kalibrace. Servis je prováděn v našem autorizovaném servisním středisku nebo přímo u zákazníka následujícím postupem:

1. DIAGNOSTIKA Prvním krokem servisu je DIAGNOSTIKA skutečné závady
2. NABÍDKA Následuje NABÍDKA řešení zákazníkovi.
3. SCHVÁLENÍ SCHVÁLENÍ nabídky zákazníkem.
4. OPRAVA a KALIBRACE OPRAVA a případná KALIBRACE výrobku.
5. EXPEDICE Opravený výrobek je zaslán s fakturou zákazníkovi.

Objednávka autorizovaného servisu

Řešení závady po záruční době mají tento průběh. Vadný výrobek s jasně popsanou závadou zašlete dopravcem (Česká pošta, PPL, DPD, atd.) do sídla společnosti ABE.TEC, s.r.o.
Termín opravy je běžně týden, s dopravou k Vám může být až dva týdny. Pokud je oprava urgentní je třeba na toto upozornit emailem nebo přímo v objednávce.

Kontakt na servisní středisko společnosti ABE.TEC, s.r.o.

servis@abetec.cz
Telefon:+420 466 670 035
Mobil: +420 733 533 932

ABE.TEC, s.r.o.,
č. p. 43,
530 02 Ostřešany

Kde je zajišťován záruční a pozáruční servis

Veškerý záruční a pozáruční servis se provádí v servisním středisku společnosti ABE.TEC, s.r.o., které je přímo v sídle společnosti. Servisní středisko je vybaveno vším potřebným pro autorizovaný servis včetně originálních náhradních dílů od výrobce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech