Hios inc.

Japonská společnost HIOS Inc se specializuje na výrobu zařízení pro dotahování šroubů – elektrických šroubováků, napájecích zdrojů, měřičů krouticího momentu apod.
HIOS INC.

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Momentové šroubováky » Série Hios Alpha (23) Momentové šroubováky » Série Hios BL (50) Momentové šroubováky » Série Hios BLG (50) Momentové šroubováky » Série Hios CL (5) Momentové šroubováky » Série Hios SS (43) Momentové šroubováky » Série Hios VB (19) Momentové šroubováky » Robotické šroubováky (4) Momentové šroubováky » Náhradní díly (10) Napájecí zdroje (12) Stojany (2) Měřiče momentu (8)

Japonská společnost HIOS Inc vznikla v roce 1970 a zabývá se vývojem a výrobou značkového HIOS elektrického nářadí, měřičů točivého momentu a šroubů. Nejdůležitějším předsevzetím společnosti je zlepšení celkové efektivity procesu šroubování ve výrobě. Prezidentem společnosti je Katsuyuki Totsu, vynálezce šroubu Totsu a elektrických šroubováků. S heslem "žádná věc není perfektní", Totsu zůstává aktivním členem při vývoji nových produktů a řešení problémů zákazníků. Jako prezident HIOS Inc. Totsu vlastní více než 200 domácích i zahraničních patentů.

 

 

Za prototyp mohou být považovány elektrické šroubováky řady M, používané v leteckém průmyslu. Poté následovala další série šroubováků CL s mechanickou planetovou převodovkou, a která je napájena nízkým napětí. VZ série šroubováků zůstává v současnosti lídrem v Japonsku, s výjimkou ji užívá Panasonic. Řada SS je protiotřesová - eliminuje prvotní ráz při spuštění, proto je vhodná pro montáž harddisků. Další série nabízejí specifické vlastnosti jako je vakuová hlava, která nasaje šroub, nebo s funkcí měření krouticího momentů.

Nově vyvinuté BL střídavé šroubováky se vyznačují vysokou trvanlivostí. Byly vyvinuty jako řešení šetrné k životnímu prostředí, neprodukují žádný škodlivý uhlíkový prach. Dá se očekávat, že všechny další generace elektrických šroubováků budou následovat tento trend.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech